Podmínky služby

Publikoval Zora Navrátilová
0 Komentáře

Úvod

Vítejte na našich stránkách Jóga a Relax. Naše webové stránky poskytují informace a služby v oblasti jógy a relaxace. Přístupem a používáním těchto stránek souhlasíte s tím, že budete vázáni těmito Podmínkami služby a všemi relevantními zákony a předpisy, a souhlasíte, že jste odpovědní za dodržování všech platných místních zákonů. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, je vám zakázáno používat nebo přistupovat k těmto stránkám. Autorská práva a obchodní známky použité na těchto stránkách jsou chráněny platným zákonem.

Užívání obsahu

Veškerý obsah na stránkách Jóga a Relax je chráněn autorským právem a je majetkem webu nebo je užíván s povolením vlastníka práv. Uživatelé mohou obsah těchto stránek prohlížet, stahovat pro osobní potřebu a sdílet informace obsažené na stránkách pro nekomerční účely, ale nesmí kopírovat, modifikovat, distribuovat, licencovat, přeprodat informace, software, produkty nebo služby získané z těchto stránek. Každé jiné využití obsahu těchto stránek bez předchozího písemného svolení vlastníka je přísně zakázáno.

Zodpovědnost za obsah

Web Jóga a Relax se snaží poskytovat přesné a aktuální informace, avšak nezaručuje správnost, úplnost ani aktuálnost obsahu poskytnutého na stránkách. Informace na stránkách se mohou kdykoliv změnit bez předchozího upozornění. Web ani jeho vlastníci nejsou zodpovědní za žádné přímé, nepřímé, náhodné, speciální nebo následné škody vzniklé v důsledku používání nebo neschopnosti používání obsahu a služeb poskytovaných na stránkách.

Ochrana osobních údajů

Web Jóga a Relax respektuje soukromí svých uživatelů a zavazuje se chránit osobní údaje poskytnuté při používání našich stránek. Všechny informace shromažďované během návštěvy našich stránek jsou používány v souladu s platnou legislativou ochrany osobních údajů. Podrobné informace o ochraně osobních údajů naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Kontaktní údaje

Pro jakékoli dotazy nebo obavy týkající se Podmínek služby nebo jiných aspektů našich služeb nás neváhejte kontaktovat na emailovou adresu: [email protected]. Nebo nás můžete kontaktovat poštou na adrese: Zora Navrátilová, Mendlovo náměstí 1a, 603 00 Brno, Česká republika.

Napsat komentář